Odmłodniej z maseczką

Kto nie chciałby wiecznie wyglądać młodo? Ale starzenie się jest naturalnym procesem i nikt nie może mu zapobiec. Jednak na pewno można spowolnić ten proces poprzez stosowanie odpowiedniej pielęgnacji.

proces starzenia

Ten zabieg na twarz jest uważany za najszybszy sposób na oczyszczanie, odżywianie a także zamianę zmęczonej, szarej cery na taką pełną blasku i miękką. Ten zabieg pomaga także utrzymać twoje zszargane nerwy tak by były zrelaksowane, co sprawi, że będziesz i dobrze wyglądać i czuć się dobrze. Dlatego upewnij się by wykonywać ten zabieg co 15 dni, by utrzymać młodość swojej cery.

Ten zabieg to proces głębokiego oczyszczania wacikami wraz z produktem wybranym przez ekspertów do typu cery (normalnej, suchej, tłustej, mieszanej, wrażliwej, dojrzałej). Zalecane jest by wykonywać ten zabieg co 6 tygodni, przy zmianach sezonowych. Oczywiście czas ten może się różnić w zależności od tego ile twarz była wystawiona na ekspozycję na świat zewnętrzny. Jeżeli jesteś osobą pracującą powinieneś robić ten zabieg raz na 4 tygodnie. Maseczki stały się niezbędne ze względu na fakt, iż w dzisiejszych czasach każdy chce wyglądać dobrze – i jest to jeden z naturalnych i zdrowych procesów by właśnie tak wyglądać.

maski-na-twarz

Najlepszym możliwym sposobem by zrobić ten zabieg jest wizyta w salonie kosmetycznym. To dlatego, że w salonie piękności pracują kosmetyczki, które wiedzą co będzie pasować do twojej twarzy i zapewnią ci wspaniałe rezultaty.

Korzyści ze stosowania maseczek:

• Usuwają cząsteczki brudu z głębokich warstw skóry
• Odżywia cerę
• Oczyszcza pory
• Wygładza skórę
• Zmiękcza skórę
• Widoczny lifting

Niektóre z zabiegów na twarz świadczonych przez ScentDiscovery są sygnaturą Face Spa, klasyczne oczyszczanie twarzy, oczyszczanie porów, Organiczny zabieg na twarz Centella, intensywny zabieg mikro komórek i leczenie witalności oczu. Te maseczki dopasowywane są do twarzy przez ekspertów i na pewno odpowiadają wszystkim rodzajom cery, jednocześnie dając uczucie odmładzania cery.